Ženy túžia po zdravých vlasoch

Mnohé ženy trápi rovnaký problém. Tým problémom, s ktorým celé roky neúspešne bojujú sú problematické vlasy. Po nádherných, zdravých, dlhých vlasoch túži každá žena. Krásny účes, ktorým by sme zažiarili na plese, oslave, či iné udalosti je túžbou každej z nás. Ako ale docieliť, aby sa z krátkych, poškodených a suchých vlasov za pár týždňov stali krásne zdravé vlasy? Dá sa to docieliť iba ak budeme navštevovať kadernícke štúdia a platiť stovky eur, alebo môžeme vytúžený efekt docieliť aj doma?

 

Dokonalý účes si vďaka našim radám vyčarujete sama doma a dokonca vás to bude stáť len niekoľko desiatok euro. Pokiaľ vás trápia rozstrapkané končeky vlasov ideálnym riešením je použitie zábalu pripraveného z kokosového oleja a šťavy z limetky, ktorý je potrebné naniesť na končeky vlasov. Nechajte pôsobiť 10 minút a následne umyte šampónom určeným na umývanie zničených a poškodených vlasov. Dnes sú ceny špeciálnych šampónov na poškodené vlasy veľmi prijateľné, a väčšina výrobcov sa snaží pripravovať neustále rôzne zľavy a akcie, takže nebudete ani do šampónu musieť investovať horibilné sumy.  Ak sú Vaše vlasy veľmi suché a zničené doprajte im rýchlu prvú pomoc vďaka doma pripravené maske z medu a smotany, ktorú točivým pohybom vmasírujte po celej dĺžke do všetkých vlasov. Následne vlasy dobre umyte najlepšie detským šampónom ktorý je veľmi jemný a šetrný.

 

Ženy netrápi len zničené a poškodené vlasy, mnohé majú úplne iný problém. Problém riedkych vlasov trápi stále viac žien. Niekoľko rokov dozadu boli veľmi obľúbené parochne, ktoré ale vždy pôsobili veľmi umelo a neprirodzene.  Dnes už môžete docieliť bohatší účes vďaka príčeskom, pramienkom, clip-in, či iným pomôckami a vylepšeniami, a pritom nemusíte navštevovať kaderníka, úpravu vlasov zvládnete sama. Ak sa rozhodnete vyskúšať Clip-in vlasy, zvoľte si odtieň, ktorý sa čo najviac podobá prirodzenému odtieňu vašich vlasov. Clip-in vlasy si jednoducho aplikujete sama doma v priebehu niekoľkých minút. Predĺženie vlasov nikdy nebolo tak jednoduché ako dnes! Už na najbližšom večierku môžete zažiariť a vyniknúť nádherným spoločenským účesom! Veď predsa zdravé, dlhé, husté a prirodzene pôsobiace vlasy sú snom každej z nás.