Masáže v salóne Relax VIP

Nedávno som surfoval na internete a našiel som novotvorený masážny salón v centre Bratislavy. Stránka ponúkala masáže v Bratislave. Bola zaujímavo spravená a dozvedel som sa z nej, že salón vznikol, aby ponúkol ľuďom skutočne kvalitné masáže za najnižšie možné ceny. Masérom ide hlavne o Vašu spokojnosť čo potvrdzuje aj motto salónu „pre nás je každý klient VIP“. Na masáže chodia väčšinou klienti so sedavým zamestnaním. Veková kategória ľudí, ktorý navštevujú tento salón je rozmanitá, pretože sem chodia ľudia od 18 do 80 rokov. Štatisticky prevláda nežnejšie pohlavie, ktoré si masáže dopraje častejšie. Mužské pohlavie ale veľmi nezaostáva. Relax VIP je pripravený ponúknuť každému klientovi širokú škálu profesionálnych masáží, medzi ktorými si dokáže vybrať určite každý klient. Maséri majú strednú zdravotnú školu a niekoľko ročnú prax v obore. Prax získavali v tatrách, kúpeľoch, nemocniciach. Už po prvej masáži je cítiť rozdiel a je skutočne cítiť kvalitu masáže, ktorá pôsobí blahodárne na svaly, pokožku, prekrvenie celého organizmu a na celé dobou vyťažené telo. Zákazníci si môžu vybrať z veľkého počtu masáží, ktoré masážny salón ponúka. Masáže je možné kombinovať aj navzájom. Je to veľmi dobré, pretože každá masáž slúži na niečo iné a reflexnou masážou dosiahnete niečo iné než klasickou masážou. Pre nežnejšie pohlavie ponúka salón Relax VIP aj špeciálnu masáž tváre s liečivím olejom z ďalekej Číny. Masáž odstraňuje kruhy pod očami, vrásky, zpevňuje pokožku a celkovo pôsobí relaxačne a uvoľňujúco. Predstavme špeciálne masáže, ktoré salón Relax VIP ponúka:

Medová masáž

Medová masáž, nazývaná aj detoxikačná masáž. Už v starovekom Grécku sa med používal ako zázračný všeliek. Väčšina ľudí pozná účinky len ako konzument. Med má ale veľmi dobrú absorbčnú vlastnosť. Pri masáži sa med natrie na chrbát klienta. Pumpovacími hmatmi sa med vstrebe do pokožky a orgánov. Následne začína hustnúť a tým vyťahovať z pokožky nečistoty z pórov. Z orgánov vyťahuje tiež toxické látky. Preto sa môže stať, že je klient po masáži smädný, točí sa mu hlava, je mu nevoľno. Už ale po 2-3 masážach sa môže telo očistiť do takej miery, že med bude hustnúť pomalšie, čo znamená, že bude v tele menej nečistôt.

Indická masáž hlavy – CHAMPI

Masáž pochádzajúca z Indie. Podporuje rast vlasov, silu korienkov, prekrvuje pokožku hlavy, pôsobí dobre proti migrénam a bolestiam hlavy. Masáž sa robí pod sediačky. Uvoľní sa najprv šijové svalstvo, následne krk a potom sa prechádza na hlavu. Masáž končí krátkou masážou tváre.

Reflexná masáž chodidiel

Túto masáž by sme mohli nazvať príjemne s užitočným. Pri masáži leží klient na chrbte. Masér stymuluje jednotlivé nervové zakončenia vnútorných orgánov na chodidle. Masážou sa dajú odstrániť aj zápchy, bolesti brucha, zlý metabolizmus a pod. Táto masáž vplýva skutočne výborne na organizmus a odporúča sa kombinovať s klasikou, alebo reflexnou masážou chrbta.

Ďalšie typy masáži: špeciálna masáž tváre, klasická masáž, manuálny lymfodrenáž, reflexná masáž

Ponúkaná škála masáží je veľká a priestoru na podrobné vysvetlenie málo. Stačí si len vybrať a navštíviť tento masážny salón v centre Bratislavy na obchodnej ulici.