Náradie pre domácich majstrov

Konečne je tu zima, povie si nejeden domáci kutil. Čas, kedy si oddýchnem a načerpám sily do nového roku.

Počas chladných zimných večerov je tu možnosť postarať sa o svoju domácnosť a splniť žene všetko, po čom túžila celý rok. Konečne jej budete môcť navŕtať na stenu všetky obrazy, ktoré počas roka nakúpila. Vŕtačka, ktorú Vám minulý rok zakúpila manželka ako vianočný darček bude konečne po roku prvý krát odskúšaná. Ak aj tento rok túžite po praktickom darčeku, je najvyšší čas odporučiť manželke niektoré náradie, ktoré Vám vo Vašej domácej dielničke chýba. Dávame Vám do pozornosti kvalitné náradie Bosch a náradie Makita.

Väčšina domácich majstrov len čo vykukne na jar prvé slniečko už behá po záhrade a skúša, do čoho by sa po dlhej zimy pustili. Prác okolo domu je predsa neúrekom, a nikdy nie je aj tak všetko načas hotové. Oprášiť obľúbené montérky, pracovnú obuv, pracovné rukavice a hor sa do roboty.

Po zime bude treba upraviť nielen terén okolo domu, ale postarať sa aj o stromčeky. Skôr ako začnú stromčeky v záhradke rodiť prvé ovocie, je treba sa o stromy postarať. Domácim kutilom odporúčame nákup záhradnej techniky ešte skôr, ako začne sezóna, ideálne je nákup počas zimných mesiacov, kedy je záujem zákazníkov o daný tovar nižší a ceny sú oveľa priaznivejšie.