Vytvorte si vlastný design trička a ukážte svoj štýl

Chcete ukázať svoj štýl? Máte radi jedinečný design? Tak nová služba www.mojetricka.sk je pre vás tá správna voľba. Využite náš CREATOR a vytvorte si vlastný návrh trička. Je to jednoduché.

Čo Vám prináša naša služba? Jedinečný CREATOR, vďaka ktorému už vaše tričká nebudú ako u väčšiny populácie, ale budú len vaše a jedinečné. Prezentujte svoj štýl aj navonok. Chcete potešiť svojich blízkych? Nie je nič jednoduchšie. Vytvorte im design trička alebo našich reklamných predmetov a originálny darček máte hotový za minimálnej námahy a ceny. Na výber máte aj možnosť vybrať si z našich preddefinovaných motívov na každú príležitosť. Stačí navštíviť náš eSHOP a vybrať si hotový dizajn.

Naša služba poskytuje oproti konkurenčným produktom aj ďalšie služby online pre Vašu spokojnosť. Pravidelne pridávame nové produkty a robíme všetko preto, aby boli možnosti v našom CREATORi čo najväčšie.

Naše produkty sú naozaj kvalitné. V našej ponuke nájdete značky AA, Continental, Fruit of the Loom a ďalšie. Preto sa nemusíte báť o kvalitu. U nás ju máte garantovanú. Jednotná cena poštovného je ďalší krok pred konkurenciou. Naše poštovné nezvyšuje dramaticky cenu Vašej objednávky. Ale hlavná výhoda je rýchlosť našich služieb. Chcete mať tričko doma už o dva dni? Žiadny problém. U nás máte Váš tovar doma už za naozaj krátky čas.

Navštívte nás ešte dnes a presvedčte sa, že sme tá správna voľba. Nízke ceny, rýchle spraovanie, intuitívny creator a fórum sú Vám dostupné 24 hodín denne. Nevahájte a navštívte nás.

www.mojetricka.sk to je kvalitná potlač na tričká, mikiny a ine skvelé predmety. Originálne nápady na originálne tričká online