„Ráno vstanem a bolí ma krk. Celý deň som smutná z toho, že sme sa rozišli s mojím chalanom, kvôli úplnej hlúposti. Nesedí mi outfit, ktorý sa mi tak páčil…“

Alebo radšej takto…

„Ráno vstanem, čerstvá ako rybička. Je mi skvelo, aj nemám momentálne priateľa…Mám kopu kamarátov! Na internetových stránkach jedného butiku, som si kúpila báječný kabát, v ktorý mi dokonale sadne a cítim sa v ňom pohodlne.“

Naša stránka Girlie.cz, vám dokáže poradiť a podsunúť pár rád a typov, z našich aj vašich osobných skúsenosti. Riešime tu dievčenské veci, o ktorých by si malo z času na čas prečítať ničo málo aj to druhé pokolenie. Fungujeme ako permanentná poradňa a „tipáreň“ pre dievčatá, ktoré sú nerozhodné, hľadajú inšpiráciu alebo sa chcú niečo nové dozvedieť. Fungujeme ako dievčenský časopis, ktorý je ale zadarmo kedykoľvek prístupný na internete.

Práve otvárame novú internetovú poradňu na akékoľvek tému s názvem Dear Mrs.Heartbreaker. Od zatĺkania klincov až po rôzne emocionálne potiaže, do ktorých sa človek môže dostať a často dostáva. Budú tu aj rady od profesionálov z rad kaderníkov, kozmetičiek a štylistov. S vaším povolením, budú vaše otázky uverejnené aj na našej stránke. Týmto sa sami budete podieľať na tvorbe obsahu Girlie.cz a možno tak pomôžete ostatným dievčatám s ich problémami. Nemusíte sa báť u nás a s nami hovoriť o svojich problémoch alebo požiadať o radu.

Pre tie, které radi čítajú, je tu po dieloch uverejňovaný internetový román. Ak sa sa budete chcieť zaposlúchať do pohodovej hudby, zanecháme vám pár tipov a odkazov na rôzne koncerty alebo hudobné a tanečné akcie.

Girlie.cz je mladým, ale skúseným portálom, nabitým morom informácií. Sme plný noviniek a vychytávok, ktoré vám ešte za tepla podávame. Navštívte našu stránku stvorenú pre dievčatá a slečny, ktoré sa o seba chcú starať, rozmaznávať sa, alebo sa iba dozvedieť mnoho informácií o trendoch, zdraví a kráse.

Girlie.cz je portálom, ktorý bude vaším verným priateľom.