Bvlgari Omnia bola vytvorená pre ženy, ktoré sú elegantné, pôvabné a zmyselné. Parfum v sebe ukrýva syntézu rôznych kultúr a časov. Predstavuje epicentrum a splynutie zároveň. V tomto parfume sa stretajú najvzácnejšie vône, najintenzívnejšie emócie a najnezabudnuteľnejšie pocity. Vrch vône je tvorený orientálnym korením ako šafran, zázvor a kardamón. Srdce vône tvorí mandarínka, ktorá jej dodáva slnečnú sviežosť a biela čokoláda v kombinácií s indickým drevom jej dodávajú dotyk neočakávanej lahodnosti.

Bvlgari prichádza pod značkou Omnia aj s inými a veľmi výraznými a obľúbenými vôňami, sú to Amethyste, Crystaline, Green Jade, každá je iná, a pritom neodolateľná.

v sebe skrýva kombináciu kosatca a ružových záhrad v objatí rannej rosy. Každú ženu si získa hneď pri prvom kontakte, pretože je svieža a plná vitality.Je to symbol intuície, vyrovnanosti a šľachetnosti. Tóny čerstvej miazgy napĺňajú vôňu zvýraznenou arómou ružového grapefruitu. V srdci si vás získajú dominantné akordy kosatca a púčikov bulharskej ruže.

Bvlgari Omnia Amethyste

Bvlgari Omnia Crystalline je z pomedzi parfumov z línie Omnia u žien najúspešnejšia. Už samotný názov Crystalline hovorí, že ide o krištáľový odraz svetla, ktorý odhaľuje skutočnú a pravú ženskosť. Je to vôňa z svieža, jemná, nevtieravá, skrývajúca v sebe vzácne esencie. Srdce vône tvoria tóny bambusu a ázijského ovocia nashi. Vrch vône je tvorený juhoamerickou balzou, ktorá vôni dodáva hlbokú a očarujúcu dušu. Ďalšou z kolekcie parfumov je dámska vôňa Omnia Green Jade, ktorá je inšpirovaná eleganciou a čistotou nefritu. Je to nádherná kvetinová vôňa oslavujúca krásu každého prežitého okamihu a vyzdvihujúca nežnosť nositeľky vône. Green Jade je veľmi svieža a žiarivá ako každé nové ráno. Podobne ako aj túto vôňu si môžete zakúpiť v online parfumérii Melian.sk.