Buďte neustále v teple

Zima je v plnom prúde a vonku sa nám už snáď čochvíľa aj rozsneží. Na prvý sneh sa najviac tešia deti, ktoré sa hneď pustia do stavania snehuliaka. Na chladné dni je treba poriadne sa pripraviť, pretože kto chlad podcení, môže nato nepekne doplatiť chrípkou, či v lepšom prípade len prechladnutím.

Dostatok tepla počas chladných dní Vám v zimných dňoch aj vonku zabezpečí kvalitné termo oblečenie. Aby Vám bolo stále teplo ako v perinke, mali by ste si zakúpiť kvalitné termoprádlo, ktoré zabezpečí neustály pocit tepla. Počas zimy vždy noste pod tričko tielko, ktoré ochráni Vaše kríže. Spodná bielizeň sa dnes tiež vyrába z kvalitných materiálov, takže od zimy Vás ochráni aj tá (či sú to pánske boxerky, dámske podprsenky, či iná spodná bielizeň).

Myslite najmä nato, že choroba prichádza od studených nôh, preto si zakúpte kvalitné zimné čižmy s kožušinou a pre udržanie stáleho tepla nôh priliehavé termoponožky, ktoré pocit tepla znásobia. Kvalitnú dámsku a pánsku obuv vyrábajú výrobcovia Converse, Crocs, Rieker a mnohí ďalší, takže je si naozaj z čoho vyberať. Nezabudnite ani na kvalitné termotričká a termonohavice. Využijete ich nielen počas chladných zimných dní, ale aj počas sychravých dní na jar či jeseň ak sa vyberiete do hôr.